ing. Martina Kočí - bič na kila navíc!

pořiďte dárkový poukaz

MOŽNÁ VÁS BUDE ZAJÍMAT, KOMU SE SVĚŘUJETE DO RUKOU A ZDA MÁ VŮBEC NĚJAKÉ ZKUŠENOŠTI.
ZDE JE TEDY PÁR SLOV O MNĚ:

Chronická dietářka

Různými dietami a co nejlehčím a nejrych- lejším způsobem hubnutí jsem se zaobírala vlastně celý život. Na mém organismu se to také velice znatelně podepsalo. Nejvíce na trávení, které jsem dávala do pořádku delší dobu. Nejvíce mé tělo dostalo zabrat ještě za „totality“, kdy nebyl přístup k informacím téměř žádný, a také jsem byla moc mladá na to, abych řešila nějaký zdravotní dopad. Hlavní bylo zhubnout zhubnout zhubnout, a to co nejrychleji. Některé diety byly úspěšnější, jiné méně, ale všechny měly jediný výsledek – jo-jo efekt. Po dlouhých letech jsem přišla na to, že tato cesta nikam nevede a začala jsem se zajímat, jak to udělat jinak. Proto jsem začala sbírat a hltat nejrůznější informace na toto téma, pídila se po internetu a v knihovnách a nakonec jsem ještě absolvovala kurz dietologie a řadu dalších školení a seminářů, kde jsem si získané informace znovu utvrdila a prouhloubila. Nyní již mohu říci, že vím, co je správné, co zabírá a je zároveň zdravé.

omně Sportovkyně

Od mala mě bavil sport. Věnovala jsem se mu vždy, ať už to bylo cvičení v Sokole, plavání, atletika, volejbal nebo posilovna. Teď mezi mé oblíbené sporty patří tenis, který hraji téměř každý víkend společně s mým manželem, který je mi zároveň přísným trenérem. A neodpustí mi ani tu nejmenší chybičku. :o) To, co mě ale nejvíc udržuje v pohybu, jsou mé hodiny, které vedu ve fitness PartyFit Invalidovna a Ládví. Najdete mě zde pondělí, úterý, středa, čtvrtek a neděle, na hodinách Heatu, břišní pekáč a flowin.
Podrobnosti najdete zde

Pejskařka
Mojí největší zálibou je můj německý ovčák. Jmenuje se Nashville, jsou mu 3 roky a je daleko chytřejší, než já. Jakmile mám volnou chvilku, hned se s ním jdu proběhnout, hodit mu pár míčků nebo si jen tak „zablbnem“. Pravidelně také jezdíme na cvičiště, kde mě Nashville učí, jak s ním správně zacházet. :o)
omně